top of page

Hakkımızda

Biz kimiz?

 

AFA Boy Uzatma, en deneyimli BOY Uzatma cerrahları, deneyimli fizyoterapistler ve boy uzatma konusunda uzmanlaşmış hemşireler tarafından kurulmuştur. AFA Boy Uzatma cerrahı, boy uzatma ve deformite düzeltmelerinde 20 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Sizin için en güvenli boy uzatma sürecini sağlamak için en iyi uzmanlarla çalışıyoruz.

Güvenlik

 

AFA Boy Uzatma Merkezinin önceliği hastalarına güvenli bir şekilde hedef boylarına ulaşmaktır. Afa'nın başarısı, hastaların ameliyat öncesi fiziksel kapasitelerine (koşma, zıplama ve atletik aktiviteler) uzamadan sonra mümkün olan en kısa sürede ulaşmalarını sağlamaktır.

 

Profesyonel Tedavi ve Bakım

 

Hastalar, ameliyat sonrası uzatma süresi boyunca gerekli tüm ekipmanın bulunduğu AFA Fizik Tedavi Merkezi ve Hidroterapi Merkezinde tedavi görürler. Ameliyat sonrası uzatma döneminde AFA fizyoterapistleri, hemşireleri, diyetisyenleri ve psikologları şunları sağlar profesyonel sağlık hizmetleri hastalara. AFA çevirmenleri ve hasta bakım personeli, hastanın iletişimini sağlar ve tüm ihtiyaçlarını karşılar. AFA, hastalarının süreçlerini profesyonel olarak yönetir ve ülkelerine sağlıklı bir şekilde dönmelerini sağlar.

 

Akreditasyon

Boy Uzatma Ameliyatı

Afa Boy Uzatma Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi

Türkiye mevzuatına göre sadece Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş “uluslararası sağlık aracı kurum işletme yetki belgesi” ne sahip kuruluşlar resmi uluslararası sağlık turizmi hizmeti verebilmektedir. AFA Limb Lengthening Team (AFA Kozmetik Sağlık Dan. Turizm ve Ltd.Şti) T. C. Sağlık Bakanlığı ve sağlıkla ilgili nedenlerle Türkiye'ye gelen hastalara tıbbi, ameliyat öncesi ve sonrası hizmet vermeye yetkilidir.

İşbirliği yapılan Hastaneler

AFA Boy Uzatma, en gelişmiş teknolojileri kullanıyor ve JCI sertifikalarına sahip en iyi hastanelerle işbirliği içinde Acıbadem Sağlık Grubu. Acıbadem Sağlık Grubu, Türkiye'de bulunan 22 hastane ve 18 sağlık merkezine sahip en iyi sağlık gruplarından biridir.

İşbirliği yapılan Tıbbi Tedarikçiler

AFA Boy Uzatma, beklentileri dahilinde ve en iyi niteliklere sahip en uygun eksternal fiksasyon ve uzatma sistemlerini kullanmayı tercih etmektedir. AFA ile çalışıyor Dış fiksasyon olarak kullanılan her türlü malzemeyi temin etmek üzere tasarlanmış olup, kullanılan tüm malzemeler CE belgelerine sahiptir.

İç Uzuv Uzatma yöntemleri için AFA, öncelikle Nuvasive Company tarafından tasarlanan ve üretilen intramedüller çivileri kullanır.Precice, Nuvasive Corporation tarafından geliştirilen en gelişmiş dahili uzatma sistemidir. Precice Metodolojisi, dünya çapındaki hastalar için mevcut olan en konforlu ve en güvenli boy uzatma cerrahi deneyimini sunar.

En iyi kurtarma oranları

AFA Boy Uzatma Ekibi, hastalarına en etkili ve yoğun fizyoterapi ve rehabilitasyon hizmetlerini sunmaktadır. Hastaların konaklayacağı yerde bulunan rehabilitasyon merkezi ile hastaların konfor bölgelerini terk etmelerine gerek kalmıyor. Gerekli tüm rehabilitasyon hizmetlerini sunan AFA Boy Uzatma ekibi, Türkiye'de ilgili alanda en yüksek başarı ve iyileşme oranlarına sahip olmaktan gurur duymakta ve bölgenin en önde gelen kliniği olmaya devam etmeyi hedeflemektedir.

  • Whatsapp
  • Instagram
  • Youtube
  • TikTok
bottom of page