top of page

Yöntemler

LON Yöntemi

Boy Uzatma ameliyatında LON yöntemi kombine bir yöntemdir. Kemik içine intramedüller çivi yerleştirilerek uygulanır ve eksternal fiksatör kemiğe dışarıdan sabitlenir. İntramedüller çivi uzama süresi boyunca yük taşımaz. Sadece kemiğin düz bir çizgide uzamasına izin verir. Eksternal fiksatör ise uzatma süresi boyunca hem yük taşıma hem de uzatma sağlar. Uzatma dönemi bittikten sonra eksternal fiksatör cerrahi olarak ekstremiteden çıkarılır.

Lon Yöntemi

Precice 2

 

 

Boy uzatma ameliyatında Precice, Nuvasive Corporation tarafından geliştirilen en gelişmiş dahili uzatma sistemidir. Precice Metodolojisi, dünya çapındaki hastalar için mevcut olan en konforlu ve en güvenli boy uzatma ameliyatı deneyimini sunmaktadır. Precice 2 çivisi bu inanılmaz başarıya ulaşmaktadır çünkü Precice 2 intramedüller çivi titanyumdan oluşmaktadır ve elektromanyetik olarak motorize edilmiştir.

Precice 2 Yöntemi

Precice STRYDE

 

 

 

Boy uzatma ameliyatında Precice, Nuvasive Corporation tarafından geliştirilen en gelişmiş boy uzatma sistemidir. Precice STRYDE, boy uzatma ve uzuv rekonstrüksiyonu için mevcut olan lider dahili sistemdir. Precice Metodolojisi, dünya çapındaki hastalar için mevcut olan en konforlu ve en güvenli bacak uzatma cerrahi deneyimini sunar. Precice STRYDE çivisi bu inanılmaz başarıyı, Precice STRYDE intramedüller çivisinin paslanmaz çelikten oluşması ve elektromanyetik olarak motorize edilmesi sayesinde elde etmektedir.

Precice STYRDE Yöntemi
  • Whatsapp
  • Instagram
  • Youtube
  • TikTok
bottom of page